Hírek
2024. Február 06. 15:01, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Meteorológia: idén először mértek 20 Celsius-fokot
Ebben az évben először kedden mértek 20 Celsius-fokot Magyarországon - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
Bejegyzésükben azt írták: a délnyugati szél megtette hatását, az ilyenkor szokásosnál jóval enyhébb az idő, Sopronhorpácsnál kora délután már 20,3 fokot regisztráltak.
Az erre a napra vonatkozó melegrekordot, 21 Celsius-fokot 2004-ben, Kiskunhalason mérték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
